2019-05-06

Wypożyczalnia, wynajem zastawy stołowej, naczyń

Elegancka zastawa stołowa sprawia, że każde przyjęcie nabiera właściwej atmosfery, a goście czują się doskonale. Jeżeli organizują Państwo elegancki bankiet, wesele, domowe przyjęcie, imprezę firmową czy inny tego typu event – pomożemy Państwu skompletować niezbędne wyposażenie. Oferujemy m.in. wynajem naczyń wszelkiego typu. Nasza zastawa sprawdzi się tak na przyjęciach plenerowych, jak i na najbardziej ekskluzywnych galach.

Nowoczesna wypożyczalnia zastawy stołowej

MAX – RENT działa w branży wypożyczania sprzętu gastronomicznego od wielu lat, oferując swoim Klientom bardzo szeroką gamę sprzętu na najwyższym poziomie jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • talerze – mniejsze i większe, a także deserowe,
  • filiżanki, kubki etc. na ciepłe napoje,
  • szkło na napoje zimne i desery,
  • zastawę do serwowania przystawek zimnych i gorących,
  • sztućce wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej,
  • bieliznę stołową

i znacznie więcej. Jednym słowem: wszystko, czego potrzeba, by stół był doskonale przygotowany na przyjęcie gości.

Wynajem zastawy stołowej: niedrogo I profesjonalnie

Wybierając naszą ofertę, Klient zawsze może liczyć na bardzo profesjonalną obsługę oraz przystępne warunki finansowe współpracy. Przede wszystkim zaś, gwarantujemy kompleksowe doradztwo przy wyborze zastawy, szeroką gamę akcesoriów oraz możliwość skompletowania całego wyposażenia w meble eventowe.

Działamy zarówno na terenie miasta stołecznego Warszawa, jak i na całym Mazowszu. Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu z nami! Zapoznaj się także z oferta porcelany na wynajem!