O nas

Table set for an event party or wedding receptionSzanowni Państwo!

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych. Dysponujemy wszystkim co jest potrzebne do profesjonalnego zorganizowania imprezy. Dla Państwa wygody oferujemy transport sprzętu pod wskazany adres. Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości i znanych producentów.

Jesteśmy jedynym w Europie właścicielem mobilnej kuchni, która jest wyposażona w profesjonalny sprzęt kuchenno-roboczy oraz ciąg do wydawania posiłków. Kuchnia ta jest samowystarczalna wyposażona w przyłącze energetyczno gazowe oraz zbiornik na wodę czystą i brudną. Posiada odbiór SANEPIDU. Korzystając z tego zestawu gastronomicznego obsługujemy eventy, pikniki, przyjęcia pod nazwą "Fura Smaku" www.furasmaku.pl.

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe w organizacji imprez, eventów, bankietów etc.
Przy wypożyczeniu sprzętu gastronomicznego oferujemy również możliwość skorzystania z usług kucharskich i kelnerskich.

Posiadamy również specjalistyczny zestaw (ciągnik siodłowy + naczepa kontener z windą) do przewozu dużych ilości sprzętu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty naszej wypożyczalni.