2019-05-06

Wynajem mebli eventowych

Jeśli organizują Państwo event promocyjny, elegancki bankiet, imprezę firmową czy stylowe wesele i potrzebują mebli, które zapewnią gościom komfort i pozwolą czerpać przyjemność ze wszystkich dostępnych atrakcji – jesteśmy do dyspozycji. MAX – RENT prowadzi wynajem mebli eventowych wszelkiego typu – dostosowanych do najbardziej wygórowanych potrzeb i oczekiwań Klientów.

Jakie meble eventowe oferujemy na wypożyczenie?

Katalog oferowanych przez nas produktów stale się poszerza, jednakże najważniejsze meble i akcesoria, które oferujemy to m.in..:

  • stoły oraz krzesła – zapewniamy szeroki wybór stołów o charakterze biesiadnym, jak i bardziej eleganckich idealnych na bankiety czy gale; to samo tyczy się stołów,
  • eleganckie bufety Sky Line – gwarantujące profesjonalną ekspozycję wszystkich serwowanych przystawek, napojów, deserów i innych oferowanych potraw.

Bez względu na to, jakiego typu event Państwo organizujecie, nasza wypożyczalnia mebli eventowych działająca na terenie miasta Warszawa sprosta wszystkim Waszym oczekiwaniom w 100%.

Potrzebujesz mebli na event? Postaw na profesjonalistów

Wybierając współprace z MAX – RENT, stawiają Państwo na kompleksową obsługę dostosowaną do nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań. Gwarantujemy:

  • doradztwo przy doborze mebli eventowych,
  • sprawną obsługę i szybką dostawę wybranych produktów,
  • szeroka gama nowoczesnego sprzętu gastronomicznego do wynajęcia,
  • wsparcie przy organizacji obsługi cateringowej,
  • korzystne warunki finansowe.

Nasze meble eventowe wyróżniają się funkcjonalnością i atrakcyjnym designem. Dysponujemy różnymi modelami sof, krzeseł, foteli czy stołów. Dzięki temu zamówione wyposażenie z łatwością można dopasować do wystroju pomieszczenia, w którym odbywa się dany event. Meble eventowe dostarczamy pod wskazany adres w umówionym terminie. Na zlecenie klienta podejmujemy się ich wniesienia do budynku oraz rozstawienia. Po skończonej uroczystości zajmujemy się również ich odbiorem. Cena usługi uzależniona jest od jej zakresu, czasu wypożyczenia mebli oraz liczby udostępnionych organizatorom imprezy modeli.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami naszej oferty zachęcamy do skorzystania z naszej strony internetowej, gdzie znajdują się wszystkie szczegóły.

Zachęcamy do współpracy!