2019-05-06

Wynajem grilla

Dobra impreza plenerowa nie może się obyć bez grilla. Serwowana kiełbasa, burgery, steki, szaszłyki czy inne tego typu dania zapewnią gościom doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

MAX – RENT zaoferuje Państwu dostęp do najwyższej jakości urządzeń do grillowania – z ich pomocą każdy plenerowy piknik będzie sukcesem!

Wynajem grilla – z nami się opłaca!

W ofercie MAX – RENT mogą Państwo znaleźć bardzo szeroki wybór grillów. Wszystkie dostosowane są zarówno do obsługi małych eventów na przykład imprez firmowych czy niewielkich przyjęć okolicznościowych, jak i te o dużych rozmiarach. Charakteryzują się wysoką wydajnością, co pozwoli wydać setki dań niezwykle sprawnie.

Stawiając na ofertę MAX – RENT mogą Państwo liczyć na:

  • pomoc przy doborze odpowiedniego urządzenia – wiemy doskonale, że wynajem grilla może służyć różnym celom i pomożemy wybrać urządzenie gwarantujące najniższą cenę i najlepsze parametry techniczne,
  • sprawne dostarczenie i podpięcie grilla,
  • możliwość współpracy z kucharzem i innymi pracownikami cateringu przy obsłudze urządzenia i przygotowania potraw,
  • atrakcyjne warunki finansowe współpracy – z nami wynajem grilla nie będzie dużym wydatkiem.

Usługi takie jak wynajem grilla MAX – RENT realizuje przede wszystkim na terenie miasta Warszawa, jednak zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą. Na pewno znajdziemy optymalne rozwiązanie dla każdego z Państwa!

Szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdą Państwo, kontaktując się z naszym doradcą. Serdecznie zapraszamy!