2019-05-06

Wynajem grilla

Dobra impreza plenerowa nie może się odbyć bez grilla. Serwowana kiełbasa, burgery, steki, szaszłyki czy inne tego typu dania zapewnią gościom doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

MAX–RENT oferuje Państwu dostęp do najwyższej jakości urządzeń do grillowania – z ich pomocą każdy plenerowy piknik będzie sukcesem! W ofercie znajduje się także wynajem grilla z obsługą, dedykowany dla osób pragnących zorganizować event grupowy dla swoich bliskich, przyjaciół lub współpracowników.

Wynajem grilla z obsługą cena – z nami się opłaca!

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór grillów. Nasze urządzenia dostosowane są zarówno do obsługi małych eventów, takich jak imprezy firmowe czy niewielkie przyjęcia okolicznościowe, jak i tych o dużych rozmiarach. Wszystkie nasze grille charakteryzują się wysoką wydajnością, co pozwoli wydać setki dań niezwykle sprawnie. Ponieważ zakup własnego grilla gazowego wiąże się z dość dużym wydatkiem, dlatego naszym Klientom oferujemy możliwość jego jednorazowego (lub wielokrotnego) wynajmu po atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie.

Wypożyczalnia grilli – nasza oferta

Wynajem grilla z obsługą to dla nas codzienność. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie dobrej jakości urządzenia, gwarantujące sprawne funkcjonowanie przez cały czas trwania wydarzenia. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na:

– pomoc przy doborze urządzenia pasującego do profilu Państwa wydarzenia i jego przebiegu,

– doradztwo w zakresie kwestii technicznych, obsługi i sposobu przygotowania potraw,

– sprawne dostarczenie grilla w dowolnie wybrane miejsce i jego podpięcie,

– możliwość współpracy z kucharzem i innymi pracownikami cateringu przy obsłudze urządzenia i przygotowania potraw,

– atrakcyjne warunki finansowe współpracy – z nami wynajem grilla nie będzie dużym wydatkiem.

Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych oraz przedsiębiorców, którzy pragną sprawnie zorganizować i przeprowadzić swój event. Oferujemy wynajem grilla z obsługą po najlepszych i najbardziej konkurencyjnych stawkach.

Profesjonalny grill – wynajem od MAX – RENT

Usługę wynajmu grilla realizujemy przede wszystkim na terenie miasta Warszawa, jednak zachęcamy do kontaktu także odbiorców z innych regionów, którzy są zainteresowani skorzystaniem naszymi grillami. Na pewno znajdziemy optymalne rozwiązanie dla każdego z Państwa!

Szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdą Państwo kontaktując się z naszym doradcą. Chętnie zaspokoimy Państwa ciekawość i pomożemy dobrać urządzenie idealnie dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Serdecznie zapraszamy!