Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Toruń

Miasto Kopernika to dobra lokalizacja do organizacji konferencji prasowych, szkoleń, ale też i wystawnych przyjęć, do których zalicza się obiady komunijne czy wesela. Ale jak zorganizować idealne przyjęcie lub biesiadę? Wszystko zależy oczywiście od okoliczności!

Ważne, by pamiętać o podstawach, a zalicza się do nich doskonały i niezawodny sprzęt, na którym przygotowane zostaną posiłki oraz wspaniała zastawa, dzięki której będą one apetycznie. Jeśli obawiasz się, że jednego z tych elementów zabraknie w twoim otoczeniu, to znak, że czas poznać naszą ofertę! A znajdą w niej państwo nie tylko pełne wyposażenie kuchni, jak kuchnie gazowe, lodówki czy grille, ale także pełną zastawę oraz dodatki, dzięki którym każda impreza będzie naprawdę wyjątkowa!

Wypożyczalnia cateringowa w Toruniu – pomożemy ci zrobić przyjęcie idealne!

Nasza wypożyczalnia gastronomiczna w Toruniu to coś więcej niż tylko wyposażenie kuchni oraz dodatków. W zależności od miejsca, w jakim odbywać się będzie przyjęcie, niezbędne są także różnego rodzaju dodatki, w tym bufety, stoły czy krzesła, które podniosą standard wydarzenia.

Nasza wypożyczalnia sprzętu cateringowego w Toruniu Maxrent posiada szeroką ofertę zarówno większych gabarytowo elementów wyposażenia, jak i zastawy czy bielizny stołowej, dzięki czemu każda impreza prezentować się będzie iście królewsko – zarówno ta w plenerze, jak i wynajętej Sali.

Gastro wypożyczalnia Toruń

Dla nas nie ma znaczenia, jakie przyjęcie czy imprezę chcesz zorganizować – czy będzie to wielka konferencja prasowa, szkolenie biznesowe, a może wymarzone wesele. Dla nas ważne jest tylko to, czego potrzebujesz by zrealizować swoje plany, dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą gastro wypożyczalni. Wypożyczalnia cateringowa Maxrent posiada bowiem bardzo szeroki asortyment, który z pewnością spełni twoje oczekiwania.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj i powiedz czego potrzebujesz by zorganizować imprezę marzeń w Toruniu, a my dostosujemy ofertę indywidualną do twoich potrzeb i wymagań. Uwzględnimy zarówno charakter samej imprezy, jak i to czego potrzebujesz by była naprawdę idealna.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.