Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Szczecin

Ujście Odry to zdecydowanie znakomita sceneria dla organizacji imprez plenerowych. Szczecin to również miasto, w którym warto organizować konferencje międzynarodowe – położone u styku granic daje ogromne możliwości. Ale, aby każda impreza okazała się sukcesem, niezbędne jest zadbanie o jego oprawę – szczególnie tę kulinarną.

Wypożyczalnia gastronomiczna to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu każde przyjęcie oraz każda impreza odbędą się na najwyższym światowym poziomie! W naszej ofercie znajdą państwo zarówno pełne wyposażenie kuchni, dzięki czemu najsmaczniejsze posiłki będzie można przygotować również nad brzegiem morza, jak i stoły oraz krzesła, a także bieliznę stołową oraz przepiękną zastawę, która będzie pasować do każdego rodzaju imprezy.

Najlepsza wypożyczalnia cateringowa – nie tylko w Szczecinie!

Gastro wypożyczalnia spełni wszystkie państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której znajdą państwo wszystko, co jest niezbędne do organizacji imprezy marzeń. Szeroki wybór porcelany sprawia że nasza wypożyczalnia sprzętu cateringowego to doskonały wybór zarówno na imprezy takie jakie wesela, czy konferencje prasowe oraz szkolenia.

Oferta naszej wypożyczalni cateringowej dostosowana jest do różnych potrzeb naszych klientów, bowiem wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach, a zatem każda impreza potrzebuje innej oprawy. Elegancka porcelana, a może mniej zobowiązująca zastawa? Ty decydujesz, my dostarczamy – zarówno na rodzinne przyjęcia, jak i muzyczne festiwale.

Wypożyczalnia sprzętu cateringowego Szczecin

Choć siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, nasze usługi kierujemy również do firm i osób prywatnych w Szczecinie. To doskonałe miejsce by zorganizować niepowtarzalne przyjęcie, które zachwyci każdego gościa!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wypożyczalni cateringowej – odpowiemy na wszystkie państwa pytania oraz pomożemy w wyborze najlepszych sprzętów, dzięki której przyjęcie na długo zapadnie w pamięci gości!

Nasza oferta obejmuje między innymi:

Nie ma imprezy, w organizacji której ci nie pomożemy – skontaktuj się z nami już dzisiaj i poznaj pełną ofertę naszej gastro wypożyczalni!

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.