Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Rzeszów

Przyjęcie na lotnisku? Czemu nie – w Rzeszowie wszystko jest możliwe, szczególnie że o doskonałą oprawę zadbasz z nami! Wypożyczalnia gastronomiczna to wszystko, czego potrzebujesz, aby twoje przyjęcie udało się w każdym calu. Zadbamy o pełne zaplecze gastronomiczne dostarczając ci kuchnie, grille, lodówki oraz wszystko to, czego naprawdę potrzebujesz.

Ale doskonałe wesele, przyjęcie z okazji rocznicy ślubu czy biesiada z przyjaciółmi nie mogą udać się też bez odpowiednich stołów, krzeseł oraz dodatków, takich jak bielizna stołowa, przepiękna zastawa oraz dodatki, jak fontanny.

Gastro wypożyczalnia w Rzeszowie – wszystko, czego potrzebujesz!

Oferta naszej wypożyczalni gastronomicznej obejmuje dosłownie wszystko, czego zapragniesz. Porcelanowa zastawa? Szklanki i filiżanki? Ekspres do kawy? Mamy to! Dla nas liczy się tylko to, aby twoja impreza spełniła twoje oczekiwania.

Wypożyczalnia sprzętu cateringowego to doskonały wybór na wszelkiego rodzaju imprezy – tak i te w plenerze, jak i w salach weselnych. Wiemy, że tego typu sprzęt potrzebny jest zarówno podczas organizacji konferencji prasowych, szkoleń biznesowych, jak i rodzinnych uroczystości, dlatego nasza szeroka oferta gastro wypożyczalni dopasowana jest zawsze do twoich konkretnych potrzeb.

Wypożyczalnia cateringowa w Rzeszowie – przyjęcia szyte na miarę

Jeśli masz w planach dużą imprezę, ale obawiasz się, że zabraknie ci właściwego sprzętu – koniecznie skontaktuj się z nami. Nasza wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego ma bardzo szeroką ofertę, którą dopasujemy do twoich indywidualnych potrzeb.

Nasi konsultanci z wypożyczalni cateringowej Maxrent odpowiedzą na wszystkie twoje pytania oraz będą wsparciem w poszukiwaniu właściwych dodatków, tak aby impreza twoich marzeń faktycznie taka była! Jesteśmy do twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Nasza oferta obejmuje między innymi:

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.