Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna Radom. Najlepsza wypożyczalnia cateringowa w mazowieckim

W naszej ofercie znalazły się najlepszej jakości sprzęty gastronomiczne i cateringowe, dedykowane do zastosowania w czasie różnego typu eventów i wydarzeń. Wybraliśmy urządzenia wykonane z trwałych materiałów, o solidnej i wytrzymałej konstrukcji, niezawodne w czasie długotrwałej pracy w różnych warunkach atmosferycznych. Gwarantujemy, że zorganizowane przy ich użyciu wydarzenie przebiegnie bezproblemowo i sprawnie, a wszystkie potrawy będą dostępne i ciepłe przez cały czas trwania eventu.

Nasza wypożyczalnia cateringowa niesie pomoc w każdym terminie oraz miejscu. Naszą ofertę kierujemy do odbiorców prywatnych, agencji eventowych oraz przedsiębiorców innych branż, który pragną zgromadzić wszelkie sprzęty niezbędne do realizacji eventu. Jako wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego oferujemy im kompleksowe wsparcie i fachowe doradztwo. Na podstawie otrzymanych od Klientów informacji doradzamy jakie sprzęty, urządzenia i akcesoria będą potrzebne do przeprowadzenia eventu, tworzymy spersonalizowaną ofertę oraz jej wycenę, którą przedstawiamy do akceptacji.

Szybko, sprawnie i fachowo - wypożyczalnia sprzętu cateringowego w Radomiu

Wszystkie oferowane sprzęty są natychmiast dostępne i gotowe do wypożyczania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich odbiorców z terenu Radomia i okolic, którym możemy zaproponować najlepsze stawki w całym regionie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już teraz, gotowi przyjąć zapytanie ofertowe, stworzyć jego indywidualną wycenę oraz nieść pomoc w ramach transportu, instalacji i odbioru sprzętu cateringowego i gastronomicznego.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.