Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Poznań

Organizacja nawet najmniejszego przyjęcia wymaga właściwego przygotowania. Znaczenie ma nie tylko idealne miejsce, ale także i to, co pojawi się na stole. Jeśli zależy ci na wyjątkowej oprawie twojego wesela w plenerze, obiadu po komunii czy po prostu przyjęcia dla znajomych i rodziny koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej wypożyczalni gastronomicznej.

Choć siedziba naszej firmy jest w Warszawie, gastro wypożyczalnia obejmuje swoim zasięgiem również Poznań. Dostarczymy ci wszystko to, czego potrzebujesz – pełną zastawę dopasowaną do twoich potrzeb, bieliznę stołową, pokrycia krzeseł, jak i unikalne dodatki, które zmienią klimat twojego przyjęcia.

Wypożyczalnia gastronomiczna – Poznań

Wypożyczalnia cateringowa jest do twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz. Organizujesz konferencję prasową? A może planujesz szkolenie? Marzy ci się eleganckie wesele w plenerze lub po prostu chcesz spędzić miło czas podczas biesiady z przyjaciółmi, a może chcesz wystawić się na festiwali? W każdy scenariuszu przydatne będą zarówno stabilne stoły, krzesła, bielizna stołowa, jak i zastawa dzięki której każda, nawet najmniejsza przekąska będzie smakowała wyśmienicie!

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego zapewnia wszystko to, czego potrzebujesz – koniecznie zapoznaj się z naszą pełną ofertą i wybierz to, co spełni twoje oczekiwania. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy zarówno elegancką porcelanę, przepiękne szkło, jak i zastawę jednorazową, jeśli takiej właśnie potrzebujesz.

Gastro wypożyczalnia Poznań – mamy wszystko, czego potrzebujesz

Jeśli organizujesz przyjęcie, z pewnością potrzebujesz również specjalnych atrakcji, które nie tylko podniosą rangę samego wydarzenia, ale przede wszystkim będą unikalną atrakcją, którą pokochają twoi goście. U nas znajdziesz grille, dzięki którym nawet zwykły obiad przemieni się w pokaz kulinarny, jak i fontanny, w których zakochają się miłośnicy słodkości.

Wypożyczalnia sprzętu cateringowego to także kuchnie dzięki którym zorganizujesz doskonałe przyjęcia tam, gdzie tego potrzebujesz. Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o to, aby twoje przyjęcie było perfekcyjne!

Nasza szeroka oferta gastro wypożyczalni obejmuje między innymi:

Jeśli poszukujesz innych sprzętów lub dodatków – nie zwlekaj i skontaktuj się już dzisiaj. Jesteśmy pewni, że mamy to, czego potrzebujesz.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.