Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego w Opolu

Ważna impreza zbliża się wielkimi krokami, a ty boisz się, że nie jesteś w pełni przygotowany? Nie martw się – z nami każde wydarzenie będzie udane! Wypożyczalnia gastronomiczna to wszystko, czego potrzebujesz, aby zrealizować swoje plany. Mamy dla ciebie sprzęt najlepszej jakości, niezawodny i przede wszystkim dopasowany do twoich potrzeb.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego to najlepsze rozwiązanie na każde wydarzenie – dla nas nie ma znaczenia, czy chcesz urządzić najhuczniejsze wesele w historii, obiad komunijny, biesiadę ze znajomymi, czy po prostu elegancką konferencję prasową lub bardzo ważne biznesowe szkolenie. W każdym z tych wypadków możesz zawsze liczyć na naszą gastro wypożyczalnię!

Maxrent – najlepsza wypożyczalnia sprzętu cateringowego w Opolu

Nasza szeroka oferta wypożyczalni gastronomicznej obejmuje między innymi kuchnie gazowe czy grille, dzięki którym możliwe jest przygotowanie wysokiej jakości i przede wszystkim smacznych posiłków w każdym miejscu – także w plenerze w samym Opolu lub jego okolicach. Nie zabraknie u nas także doskonałej kawy z dobrej jakości i niezawodnego ekspresu.

Wiemy też, że przydatne będą tak i stoły, jak i krzesła aby zmęczeni goście mogli na chwilę odpocząć i dobrze bawić się spożywając posiłki. Oczywiście w naszej wypożyczalni sprzętu cateringowego nie zabraknie też zastawy, bielizny stołowej, jak i dodatków, które umilą wam każdy rodzaj imprezy.

Gastro wypożyczalnia w Opolu – wszystko, czego potrzebujesz

Jeśli w planach masz wyjątkowe wydarzenie, koniecznie skontaktuj się z naszą wypożyczalnią cateringową. Nasi konsultanci pomogą ci dobrać właściwy sprzęt oraz dodatki, dzięki którym wszystko będzie w pełni funkcjonale i dopasowane do twoich wyjątkowych potrzeb.

Nasza wypożyczalnia sprzętu cateringowego to wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu – powiedz nam, jakie są twoje oczekiwania, a my się do nich dopasujemy dostarczając ci sprzęt najlepszej jakości w dowolnym miejscu w Polsce, bo przecież doskonałe imprezy dzieją się nie tylko w mieście, ale i w plenerze!

Nasza oferta obejmuje między innymi:

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.