Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Lublin

Jeśli marzysz o zorganizowaniu wyjątkowego przyjęcia, ale nie wiesz gdzie zacząć – dobrze trafiłeś! Podstawą jest bowiem właściwy sprzęt, a tym zajmujemy się w naszej gastro wypożyczalni. Co u nas znajdziesz? Wszystko to, czego potrzebujesz – pełne wyposażenie zaplecza gastronomicznego, jak i dodatki, dzięki którym twoje przyjęcie będzie wyjątkowe.

Wypożyczalnia gastronomiczna to dosłownie wszystko to, czego potrzebujesz. Kuchnie gazowe, grille, lodówki, ale też stoły i krzesła oraz oczywiście bielizna stołowa oraz pełna zastawa. Nie zapomnieliśmy również o dodatkach, dzięki którym każde przyjęcie jest wyjątkowe – wypożyczalnia cateringowa w Lublinie dostarczy ci bowiem również bufety na przekąski oraz uwielbiane przez wszystkich fontanny.

Wypożyczalnia cateringowa Lublin

Każde przyjęcie wymaga specjalnej oprawy – inaczej bowiem wygląda konferencja prasowa, szkolenie biznesowe, a innymi prawami rządzi się wielkie wesele czy okrągła rocznica ślubu. W mieście takim, jak Lublin, gdzie spotykają się różnorodne kultury, unikalne przyjęcie można również zorganizować zarówno na świeżym powietrzu, jak i w luksusowej Sali bankietowej.

Nie musisz martwić się o wyposażenie – my zajmiemy się dosłownie wszystkim. Jeśli potrzebujesz jedynie dobrego i niezawodnego ekspresu z dobrą kawą oraz zestawem filiżanek, my ci go dostarczymy z naszej gastro wypożyczalni. Wypożyczalnia sprzętu cateringowego jest zawsze tam, gdzie jej potrzebujesz oraz dostarczy ci to, co jest ci potrzebne.

Najlepsza wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego w Lublinie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni cateringowej – jesteśmy po to, aby pomóc ci zorganizować imprezę twoich marzeń bez względu na to, gdzie się ona będzie odbywać. Gastro wypożyczalnia w Lublinie to doskonały wybór na każdy rodzaj przyjęcia oraz imprezy – od konferencji prasowych i spotkań biznesowych, po spotkania rodzinne w dowolnym miejscu.

Odpowiemy na wszystkie państwa pytania i przygotujemy ofertę skrojoną do państwa potrzeb pamiętając także o unikalnych dodatkach, dzięki którym ten wyjątkowy dzień i okazja będą naprawdę wyjątkowe.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.