Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Łódź

Każde przyjęcie wymaga właściwych przygotowań. Idealne miejsce, zimne przekąski, ciepłe dania, ale i słodkie desery – to wszystko sprawia, że każda impreza nabiera właściwego charakteru. Jeżeli zatem zależy ci na dobrej kulinarnej oprawie twojego wesela w plenerze, obiadu po komunii, konferencji prasowej czy szkolenia biznesowego, zapoznaj się z ofertą naszej wypożyczalni gastronomicznej Maxrent.

Mimo, że siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, gastro wypożyczalnia swoim zasięgiem obejmuje także Łódź oraz okoliczne miasta. Jako specjaliści w tej dziedzinie dostarczymy ci wszystko to, czego potrzebujesz – krzesła, stoły, pełne wyposażenie kuchni, zastawę stołową oraz dodatki, dzięki którym twoje przyjęcie będzie naprawdę wyjątkowe!

Wypożyczalnia sprzętu cateringowego – Łódź

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego to coś więcej, niż tylko stoły i krzesła. Przede wszystkim jesteśmy do twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy nas potrzebujesz. Wyjątkowa konferencja prasowa lub szkolenie biznesowe? A może wspaniałe rustykalne wesele na łonie natury? Być może po prostu masz w planach ogromną biesiadę w gronie przyjaciół albo planujesz pokaz plenerowy? W każdym scenariuszu z pewnością będziesz potrzebować doskonałych stołów, krzeseł, bielizny stołowej, jak i zastawy dzięki której serwowane dania będą nie tylko smakować, ale przede wszystkim wyglądać wyśmienicie!

Wypożyczalnia gastronomiczna zapewni ci wszystko to, czego naprawdę potrzebujesz. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą stołów, wyposażenia kuchni, ale i porcelaną oraz szkłem i wybierz dokładnie to, co najlepiej spełni twoje oczekiwania. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas delikatną i subtelną zastawę, jak i nieco bardziej codzienne talerze, które sprawdzą się podczas biesiady w lesie.

Gastro wypożyczalnia – mamy wszystko, czego potrzebujesz do organizacji imprezy w Łodzi

Wypożyczalnia sprzętu cateringowego to nie tylko zastawa, ale przede wszystkim wyposażenie kuchni, dzięki której zadbasz o kulinarną odsłonę swojej imprezy. Nie zapomnieliśmy również o dodatkach, takich jak fontanny, które uatrakcyjnią twoje przyjęcie, czy o rollbarach, które są podstawą imprez plenerowych.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj i pozwól nam zadbać o to, aby twoje przyjęcie było naprawdę perfekcyjne!

Nasza oferta obejmuje między innymi:

Zapraszamy do kontaktu zarówno firmy, jak i osoby indywidualne – nasza pełna oferta spełni wszystkie oczekiwania.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.