Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Kielce

Jeśli chcesz zorganizować wyjątkową imprezę w Kielcach lub okolicy, ale brakuje ci właściwego sprzętu – jesteśmy do twojej dyspozycji. Posiadamy pełne wyposażenie gastronomiczne, dzięki któremu bez problemu przygotujesz smaczne posiłki, jak i zaprezentujesz je w apetyczny sposób.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego to zarówno kuchnie, grille, lodówki, krzesła, stoły, jak i dodatki w postaci zastawy, bielizny stołowej czy bufety oraz fontanny, dzięki którym każde wydarzenie będzie udane. W naszej gastro wypożyczalni znajdziesz też doskonałe ekspresy do kawy, które zaspokoją pragnienie wszystkich gości.

Wypożyczalnia sprzętu cateringowego na każdą okazję w Kielcach

Nasza wypożyczalnia cateringowa Maxrent jest do twojej dyspozycji – chętnie będziemy twoim wsparciem w organizacji spotkania biznesowego, konferencji prasowej, wielkiego wesela, spotkania z przyjaciółmi, jak i prawdziwej biesiady!

Nasza szeroka oferta dostosowana jest do różnych okoliczności, dlatego też wiemy, że każdy z naszych klientów znajdzie tu coś dla siebie. Dla nas nie ma znaczenia, jaką imprezę chcesz zorganizować – liczy się tylko to, czego potrzebujesz!

Nie szukaj dalej – najlepsza gastro wypożyczalnia w Kielcach jest do twojej dyspozycji!

Wesele w plenerze, a może wielka biesiada w gronie przyjaciół? Nasza wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego w Kielcach dostarczy ci wszystko to, czego potrzebujesz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Konsultanci wypożyczalni sprzętu gastronomicznego odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doborze najważniejszych elementów, aby impreza była udana w 100%!

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dzisiaj. Wypożyczalnia sprzętu cateringowego czeka na twoje potrzeby. Pozwól nam je zrealizować gdziekolwiek i kiedykolwiek nas potrzebujesz. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a przedstawiona przez nas oferta na pewno spełni twoje oczekiwania – jak gastro wypożyczalnia, to tylko Maxrent, zarówno w Kielcach, jak i w okolicy!

Nasza oferta obejmuje między innymi:

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.