Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Katowice

Katowice to doskonałe miejsce do zorganizowania konferencji prasowej czy szkolenia biznesowego – wyjątkowa lokalizacja, dobry dojazd z każdego zakątka kraju i zagranicy, dzięki czemu spotkanie w tym mieście okaże się kluczem do sukcesu. Jeśli zastanawiasz się, czy jesteś gotowy na jego organizację, zapewniamy, że z naszą pomocą na pewno!

Wypożyczalnia sprzętu cateringowego Maxrent jest do twojej dyspozycji – bez względu na to, czy chcesz zorganizować eleganckie spotkanie biznesowe, czy huczne wesele albo wziąć udział w festiwalu.

Gastro wypożyczalnia w Katowicach, która zapewni ci wszystko, czego potrzebujesz!

Nasza wypożyczalnia gastronomiczna posiada szeroki asortyment – wyposażenie kuchni, w tym kuchnie gazowe, grille czy lodówki, jak i pełną zastawę stołową, wliczając w to dodatki w postaci bielizny stołowej czy słodkich fontann. Nie zabraknie też u nas stołów oraz krzeseł, tak by wszyscy goście czuli się swobodnie.

Nie ma dla nas znaczenia, czy chcesz skupić się na prostym i skromnym przyjęciu, czy na hucznej imprezie – jesteśmy do twojej dyspozycji w każdym wypadku pomagając ci spełnić twoje marzenia. Gwarantujemy, że nasza wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego posiada tylko i wyłącznie asortyment dobrej jakości, by nie zawieźć twoich oczekiwań.

Wypożyczalnia cateringowa Katowice – oferta dostosowana do twoich potrzeb

Oferta gastro wypożyczalni skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do biznesowych. Wiemy, że podczas każdej imprezy liczą się szczegóły, o które my po prostu zadbamy.

Jeśli poszukujesz najlepszej wypożyczalni sprzętu gastronomicznego w Katowicach, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tu by odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania, a także przygotować ofertę dostosowaną do twoich potrzeb. Zaufaj nam, tak jak tysiące innych naszych klientów, którzy wiedzą, że najlepsza gastro wypożyczalnia w Polsce, to właśnie Maxrent, bo to u nas znajdziesz wszystko to, co jest ci potrzebne! Nasi konsultanci pomogą ci w doborze właściwego sprzętu – ty nie musisz się już martwić o nic!

Nasza oferta obejmuje między innymi:

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.