Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Bydgoszcz

Idealne przyjęcie w Bydgoszczy zorganizujesz razem z nami – my zapewnimy ci nie tylko dobry sprzęt, ale przede wszystkim wszystko to, czego potrzebujesz. Z nami możesz pozwolić sobie na wszystko, bowiem nasza wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego, to nie tylko krzesła, stoły i zastawa, ale także kuchnie, grille czy lodówki – dlatego też każda impreza jest na wyciągnięcie ręki!

Wesele, biesiada, okrągła rocznica ślubu, a może obiad po chrzcinach? Dla nas nie ma to żadnego znaczenia bowiem w naszej ofercie gastro wypożyczalni znajdą państwo wszystko to, co potrzebne do organizacji każdego rodzaju imprezy! Nie zabraknie też bielizny stołowej, bufetów czy wyjątkowych dodatków, takich jak fontanny.

Najlepsza wypożyczalnia sprzętu cateringowego w Bydgoszczy

Z naszej gastro wypożyczalni możesz skorzystać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Wypożyczalnia cateringowa Maxrent to bowiem firma, która dostosowuje się do twoich potrzeb. Marzysz o wielkim przyjęciu w samym sercu Bydgoszczy, a może na przedmieściach? Dla nas nie ma to znaczenia! Zapewnimy ci pełne wyposażenie zarówno całego zaplecza gastronomicznego, jak i zastawy która wpisze się w klimat twojej imprezy.

Gastro wypożyczalnia Maxrent posiada różnorodny sprzęt oraz zastawę, dzięki czemu wpasujemy się w każdego rodzaju przyjęcie. Nasza oferta wypożyczalni sprzętu gastronomicznego to zarówno elegancka porcelana, szklanki i filiżanki, duży ekspres, w którym przygotujesz aromatyczną kawę, jak i grille oraz kuchnie gazowe, na których ugotujesz wszystko to, co chcesz!

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego, która spełni każde twoje życzenie w Bydgoszczy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej wypożyczalni cateringowej w Bydgoszczy. Znajdą tu państwo doskonały i niezawodny sprzęt, jak i dodatki dzięki którym każde przyjęcie będzie unikatowe. Posiadamy zarówno eleganckie nakrycia stołów, jak i bardziej swojskie serwety, które wpiszą się w biesiadny klimat.

Z nami każde przyjęcie będzie wyjątkowe! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej gastro wypożyczalni.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

Zobacz, co jesteśmy w stanie ci dostarczyć – skontaktuj się z nami już dzisiaj i zaplanuj bez przeszkód imprezę swoich marzeń!

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.