Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Białystok

Każde przyjęcie wymaga właściwych przygotowań. Idealne miejsce, zimne przekąski, ciepłe dania, ale i słodkie desery – to wszystko sprawia, że każda impreza nabiera właściwego charakteru. Jeżeli zatem zależy ci na dobrej kulinarnej oprawie twojego wesela w plenerze, obiadu po komunii, konferencji prasowej czy szkolenia biznesowego, zapoznaj się z ofertą naszej wypożyczalni gastronomicznej Maxrent.

Mimo, że siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, gastro wypożyczalnia swoim zasięgiem obejmuje także Łódź oraz okoliczne miasta. Jako specjaliści w tej dziedzinie dostarczymy ci wszystko to, czego potrzebujesz – krzesła, stoły, pełne wyposażenie kuchni, zastawę stołową oraz dodatki, dzięki którym twoje przyjęcie będzie naprawdę wyjątkowe!

Wypożyczalnia sprzętu cateringowego w Białymstoku – oferta dostosowana do twoich wyjątkowych potrzeb

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz – w hotelu, w jurcie, ale też i w plenerze, jeśli takie jest twoje życzenie. Nasza wypożyczalnia cateringowa zapewnia pełne wyposażenie zaczynając od zaplecza gastronomicznego, dzięki któremu posiłki będą wyjątkowo smaczne, na pełnej zastawie stołowej kończąc, aby prezentowały się niezwykle apetycznie.

Nasza oferta jest bardzo szeroka – posiadamy różnorodny sprzęt oraz zastawę, dzięki czemu bez problemu dopasujemy się do każdego rodzaju imprezy. W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu gastronomicznego znajduje się zarówno elegancka porcelana na dworskie wesele, przepiękne szklanki i filiżanki, które podniosą rangę konferencji prasowej, jak i duży ekspres dzięki któremu każde szkolenie okaże się sukcesem.

Najlepsza wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

Wszystkich, którzy chcą zorganizować niezapomniane przyjęcie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wypożyczalni cateringowej. Mamy specjalnie dla państwa wyjątkowy i niezawodny sprzęt oraz dodatki, które podkreślą i urozmaicą każde przyjęcie.

Z nami każde przyjęcie będzie wyjątkowe i dokładnie takie, jakie zaplanowaliście. Rodzaj imprezy nie ma dla nas znaczenia, bo jesteśmy gotowi na każdą z nich!

Nasza oferta obejmuje między innymi:

Skontaktuj się z nami już dzisiaj i poznaj naszą pełną ofertę.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.