Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna – Wyszków

Zajmujesz się organizacją eventów? A może masz do przygotowania większą imprezę plenerową w Wyszkowie? W takiej sytuacji nie musisz posiadać całego niezbędnego wyposażenia – wystarczy, że skorzystasz z oferty wypożyczalni gastronomicznej. To miejsce, w którym służymy Ci bogatym asortymentem sprzętów, urządzeń, tekstyliów, a nawet mebli niezbędnych do stworzenia kuchni oraz sali dla gości. Gdziekolwiek chcesz, cokolwiek zamierzasz zaserwować i na jakim efekcie Ci zależy – chętnie wesprzemy Cię przy każdym kulinarnym wyzwaniu.

Co znajdziesz w gastro wypożyczalni blisko Wyszkowa?

Wspominając o bogatym i różnorodnym asortymencie gastro wypożyczalni, mamy na myślisz wszystko to, co potrzebne do zorganizowania i poprowadzenia udanej imprezy. Małe, kameralne przyjęcie lub duża, szalona zabawa na kilkaset osób – z nami podołasz każdemu wyzwaniu!
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze gastronomicznej, oferując szeroki wybór wysokiej jakości sprzętu cateringowego – oryginalnego, estetycznego, zawsze starannie utrzymanego, perfekcyjnie czystego. Krótko mówiąc – gotowego do użytku.
Jako doświadczona wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego oferuje pomoc w ramach wypożyczania elementów zastawy stołowej i przyrządów kuchennych: 

To zarówno tradycyjny sprzęt gastronomiczny, jak i nowoczesne urządzenia, które ułatwią przygotowanie i serwowanie potraw nawet na dużą skalę. Gdy zależy Ci na profesjonalnej oprawie eventu, chcesz wydawać ciepłe, smaczne dania i zachwycić gości troską o detale, nie zastanawiaj się. Zdecyduj się na udaną współpracę z wypożyczalnią cateringową, która działa też w Wyszkowie. 

Kompleksowe usługi wypożyczalni sprzętu gastronomicznego

Zapraszamy do współpracy z naszą gastro wypożyczalnią – restauracje, hotele, osoby prywatne i prowadzących firmy cateringowe. Służymy radą przy wyborze sprzętów i dodatków potrzebnych do zorganizowania przyjęcia. W ramach usługi gwarantujemy także szybki i bezpieczny transport pod wskazany adres w Wyszkowie i okolicach.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.