Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna – Wołomin

Profesjonalne sprzęty gastronomiczne są niezwykle drogie. Dlatego, zamiast je kupować, możesz rozważyć wynajem. W wypożyczalni gastronomicznej mamy wszystko to, czego możesz potrzebować do obsługi pikniku, wesela w namiocie czy innego eventu odbywającego się poza lokalem.

To doskonała opcja dla osób, które nie chcą inwestować w zakup drogich ekspresów do kawy czy pieców konwekcyjnych. Oraz dla tych, którzy nie chcą ograniczać prowadzenia swojej działalności wyłącznie do murów budynku, gdzie mieści się ich restauracja czy bar.

Potrzebny sprzęt cateringowy? Sprawdź gastro wypożyczalnię

Chcesz zaproponować swoim klientom obsługę imprez plenerowych, poza lokalem? Zależy Ci na organizacji eventu rodzinnego lub biznesowego w profesjonalny sposób? Zarówno osoby prywatne, jak i firmy mogą skorzystać z oferty naszej wypożyczalni sprzętu cateringowego blisko Wołomina. Docenisz współpracę z nami ze względu na:

  • elastyczność bez zobowiązań finansowych – wynajmujesz tylko taki sprzęt, i na tyle czasu, ile konkretnie potrzebujesz. Nie ponosisz ogromnych wydatków na jego zakup,
  • nie musisz martwić się o miejsce do przechowywania – 100 krzeseł, 20 stołów, 2 piece konwekcyjne, duży grill… to wszystko wymaga sporo przestrzeni magazynowej,
  • gwarancję dużej różnorodności – mamy sprzęty i akcesoria o rozmaitych parametrach, od profesjonalnych, po proste i intuicyjne w obsłudze. Tu znajdziesz i przetestujesz wiele opcji.

Co istotne, wypożyczalnia gastronomiczna dostarcza wynajęte rzeczy w Wołominie i okolicach. Pomagamy Ci zorganizować niezapomniane eventy!

Jako doświadczona wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego oferuje pomoc w ramach wypożyczania elementów zastawy stołowej i przyrządów kuchennych: 

Zapraszamy do współpracy z gastro wypożyczalnią koło Wołomina

Mamy siedzibę w Warszawie, ale działamy na dużym obszarze miasta i okolic, w tym także w Wołominie. Wypożyczalnia sprzętu cateringowego to Twój zaufany partner w biznesie – wesprzemy zarówno kameralne, eleganckie przyjęcia, jak i duże, huczne eventy.

Masz pytania o aktualny asortyment, dostępność sprzętów, chcesz zamówić usługę z transportem? Skontaktuj się z wypożyczalnią gastronomiczną – chętnie przedstawimy Ci indywidualną ofertę.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.