Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna wielkopolskie. Najlepsza wypożyczalnia cateringowa w całym wielkopolskim

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znalazły się wszelkie sprzęty cateringowe i elementy zastawy niezbędne do realizacji eventów. Pomagamy w ich przygotowaniu od strony zaplecza gastronomicznego, niezależnie od indywidualnych wymogów i oczekiwań naszych Klientów. Gwarantujemy, że nasze sprzęty cateringowe i gastronomiczne będą działać bezawaryjnie, a wszystkie serwowane potrawy będą cały czas dostępne i ciepłe.

Jako wypożyczalnia cateringowa obsługujemy Klientów prywatnych i biznesowych, firmy eventowe, instytucje samorządowe oraz wszelkie inne podmioty poszukujące profesjonalnego wsparcia. Gwarantujemy im pakiet usług obejmujący transport wybranych sprzętów cateringowych, pomoc ich w montażu, przygotowanie do obsługi, instruktaż oraz demontaż i odbiór po zakończonym wydarzeniu. Pomagamy w realizacji festiwali, festynów, wydarzeń sportowych, wesel, imprez rodzinnych oraz wielu innych eventów.

Szybko, sprawnie i fachowo - wypożyczalnia sprzętu cateringowego w wielkopolskim

Zapraszamy do kontaktu wszystkich Klientów z wielkopolskiego, pragnących zorganizować sprawnie działające i bezawaryjne zaplecze gastronomiczne. Z naszej strony mogą liczyć na konkurencyjne stawki, pełną dostępność asortymentu oraz wsparcie sztabu doradców produktowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą składania zapytań już teraz!

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.