Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna Sosnowiec. Najlepsza wypożyczalnia cateringowa w śląskim

Oferujemy najlepszej jakości i w pełni sprawne sprzęty gastronomiczne i cateringowe, dedykowane do wykorzystania podczas różnego typu wydarzeń i eventów. Do naszej oferty włączyliśmy wyłącznie wytrzymałe, solidnie wykonane i odporne na uszkodzenia urządzenia, gwarantujące niezawodną pracę w rozmaitych warunkach środowiskowych. Zorganizowane z naszą pomocą eventy przebiegną w sposób planowy, kontrolowany oraz bezpieczny.

Nasza wypożyczalnia cateringowa kieruje ofertę do szerokiego grona odbiorców prywatnych i biznesowych reprezentujących różne branże, którzy pragną wykorzystać profesjonalne sprzęty w czasie swoich wydarzeń. Niesiemy im pomoc w ramach kompleksowego pakietu usług, obejmującego: analizę zapotrzebowania, dobór urządzeń i doradztwo ofertowe, transport pod wskazany adres, pomoc w instalacji oraz instruktaż użytkowania, a także demontaż po zakończonym evencie. Każde otrzymane zlecenie poddajemy indywidualnej wycenie.

Szybko, sprawnie i fachowo - wypożyczalnia sprzętu cateringowego w Sosnowcu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni sprzętu gastronomicznego wszystkich Klientów z terenu Sosnowca. Oferujemy im najlepsze w regionie stawki, pełne wsparcie naszego sztabu doradców oraz dostęp do najlepszej jakości sprzętu cateringowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już teraz, gotowi przyjąć zlecenie oraz zrealizować je na przejrzystych i atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.