Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna Bielsko Biała. Najlepsza wypożyczalnia cateringowa w śląskim

Dostarczamy najlepszych rozwiązań gastronomicznych i cateringowych naszym Klientom. Pomagamy im w organizacji eventów o różnym profilu i przebiegu, udostępniając sprzęty wysokiej klasy i wydajne. Za ich pomocą można urządzić kuchnię polową, zorganizować przestrzeń do świętowania, bezpiecznie i estetycznie wyeksponować wszystkie potrawy. Obsługujemy Klientów prywatnych, firmy eventowe i przedsiębiorców innych branż, pomagając im w zorganizowaniu eventu w sposób planowy i kontrolowany.

Nasza wypożyczalnia cateringowa niesie kompleksową pomoc, obejmującą wynajem sprzętu cateringowego i sprzętu gastronomicznego, transport do miejsca realizacji zlecenia, pomoc w podłączeniu urządzeń oraz przeszkolenie pod kątem ich obsługi. Każde otrzymane zlecenie poddajemy indywidualnej wycenie, gwarantując, że nasza gastro wypożyczalnia stanie na wysokości zadania, a oddane do dyspozycji sprzęty będą działać sprawnie i wydajnie.

Szybko, sprawnie i fachowo - wypożyczalnia sprzętu cateringowego w śląskim

Zapraszamy do współpracy wszystkich odbiorców z terenu śląskiego, szukających zaufanego i profesjonalnego kontrahenta gotowego nieść kompleksowe wsparcie w organizacji zaplecza gastronomicznego. Z naszej strony mogą liczyć na konkurencyjne stawki, natychmiastową dostępność całego asortymentu oraz pełne naszych doradców produktowych. Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań już teraz!

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.