Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna – Radzymin

Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca, w którym wynajmiesz sprzęt wraz z meblami i akcesoriami gastronomicznymi, zapraszamy do nas! Prowadzimy doskonale zaopatrzoną wypożyczalnię cateringową blisko Radzymina. Obsługujemy klientów ze stolicy i okolic, dostarczając fontanny, piece, grille czy stoły z krzesłami na rozmaite eventy.

Planujesz plenerowy piknik integracyjny dla pracowników firmy? A może przyjęcie komunijne lub weselne „pod chmurką”? Gdy potrzebne jest dodatkowe wsparcie – możesz na nas liczyć. Nie tylko udostępniamy sprzęty cateringowe, ale też pomagamy zaprojektować całe kuchnie polowe wraz z miejscem do wydawania dań. Na tej podstawie dostarczamy Ci niezbędne sprzęty, ale też meble czy tekstylia.

Elastyczny wynajem – udana współpraca z wypożyczalnią gastro

Nie chcesz kupować pieców parowych czy konwekcyjnych za kilkadziesiąt tysięcy złotych? Sprzęt gastronomiczny kosztuje dużo, a inwestycja może się zwracać latami. Dlatego proponujemy Ci alternatywę, jaką jest współpraca z naszą wypożyczalnią sprzętu cateringowego blisko Radzymina. Jeśli planujesz event w tym mieście, gwarantujemy także sprawny transport, pomoc z rozłożeniem sprzętów i mebli, a także szkolenie.

Wyróżnia nas bogaty i zróżnicowany asortyment sprzętu cateringowego. Niezależnie od tego, czy organizujesz małe przyjęcie w domu, czy duży event firmowy, Twoi goście będą zachwyceni poziomem obsługi. Od kuchenek gazowych po piece konwekcyjne, od lodówek po ekspresy do kawy – mamy wszystko, co potrzebne, aby potrawy były pięknie podane i pyszne.

Jako doświadczona wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego oferuje pomoc w ramach wypożyczania elementów zastawy stołowej i przyrządów kuchennych: 

Najlepsza jakość – solidne i nowoczesne sprzęty gastronomiczne

Zawsze dbamy o to, aby nasz sprzęt był w najlepszym stanie – technicznym i wizualnym. Regularnie serwisujemy i konserwujemy urządzenia, które tego wymagają. Myjemy meble, pierzemy pokrowce i obrusy zanim do Ciebie trafią. Gdy otrzymasz swoje zamówienie możesz być pewien, że wszystko będzie od razu gotowe do użycia.

Nie trać czasu na poszukiwanie sprzętu w różnych miejscach i kompletowanie go. Z naszą wypożyczalnią cateringową zyskasz od razu wszystkie potrzebne elementy. Oszczędzisz w ten sposób czas i pieniądze. Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.