Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna – Pułtusk

Organizujesz przyjęcie na większą liczbę osób? A może przenosisz imprezę z lokalu w plener? Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia oraz sprzętu zapraszamy do wypożyczalni gastronomicznej koło Pułtuska. Znajdziesz u nas szeroki wybór sprzętu cateringowego – zarówno do gotowania, jak i serwowania posiłków w różnych formach. Dostępne są termosy i bemary umożliwiające samodzielne nakładanie dań, jak również efektowne fontanny czy elegancka zastawa stołowa. Potrzebne setki talerzy, noży i widelców? Z nami to możliwe!

Nie tylko sprzęt, ale też kompleksowa obsługa w gastro wypożyczalni

Służymy profesjonalnym doradztwem przy wyborze odpowiedniego sprzętu gastronomicznego, byś mógł zorganizować imprezę dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś. 

Jako doświadczona wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego oferuje pomoc w ramach wypożyczania elementów zastawy stołowej i przyrządów kuchennych: 

oraz wiele więcej! Tak doskonałe zaopatrzenie naszej wypożyczalni cateringowej jest znane w Pułtusku i okolicy. Cieszy się popularnością wśród firm (restauracji, hoteli), jak i osób prywatnych organizujących rodzinne imprezy w domu lub ogrodzie.

Oferta wypożyczalni sprzętu cateringowego dla firm i osób prywatnych

Asortyment wypożyczalni sprzętu gastronomicznego koło Pułtuska obejmuje nie tylko podstawowe akcesoria, ale również zaawansowane urządzenia. Pomożemy Ci dobrać je pod kątem wydajności, ale też łatwości obsługi. Nie musisz się o to martwić – w pakiecie przewidujemy również szybkie szkolenie.

Gastro wypożyczalnia organizuje transport zamówionych urządzeń i akcesoriów, dlatego możemy z całą pewnością stwierdzić, że dostarczamy Ci kompleksowe wsparcie w organizacji i obsłudze eventów. Zapraszamy do współpracy!

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.