Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna Pruszków. Najlepsza wypożyczalnia cateringowa w mazowieckim

Oferujemy wysokiej klasy, niezawodne sprzęty gastronomiczne i cateringowe, przystosowane do wykorzystania w czasie eventów realizowanych na świeżym powietrzu jak i pod zadaszeniem. Udostępniamy je naszym Klientom przygotowującym event o dowolnej tematyce, ilości uczestników i przebiegu. Pomagamy w wyborze optymalnego zaplecza gastronomicznego i cateringowego, przeprowadzamy instruktaż użytkowania oraz pomagamy w instalacji w miejscu realizacji wydarzenia.

 

Jako wypożyczalnia cateringowa naszym Klientom oferujemy pakiet usług, na który składa się: wynajem, transport, instruktaż i odbiór po zakończonym wydarzeniu. Gwarantujemy, że nasze sprzęty cateringowe doskonale spełnią swoją rolę, pozwalając na szybkie przygotowanie posiłku oraz stworzenie najlepszej atmosfery podczas Państwa eventu. Każde otrzymane zlecenie gruntownie analizujemy dobierając najlepiej dopasowane do potrzeb zamawiających sprzęty gastronomiczne. Nad powodzeniem całego przedsięwzięcia czuwa nasz sztab doradców produktowych.

Szybko, sprawnie i fachowo - wypożyczalnia sprzętu cateringowego w Pruszkowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu – wszyscy Klienci z Pruszkowa i okolic mogą liczyć na najlepsze w regionie stawki, natychmiastową dostępność całego asortymentu oraz pełne wsparcie w czasie współpracy. Nasza wypożyczalnia gastronomiczna jest do Państwa dyspozycji już teraz!

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.