Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna pomorskie. Najlepsza wypożyczalnia cateringowa w całym pomorskim

Oferujemy profesjonalną pomoc w organizacji eventów od strony gastronomicznej. Dostarczamy najlepszych rozwiązań i sprzętów cateringowych, pozwalających na przygotowanie pysznych posiłków oraz utrzymanie ich w cieple przez długi czas. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem urządzeń i elementami zastawy stołowej, które z łatwością skompletujemy i dopasujemy do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy ich pełną sprawność przez cały czas wydarzenia, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Jako wypożyczalnia cateringowa współpracujemy z firmami eventowymi, biurami festiwalowymi, jednostkami samorządowymi, odbiorcami prywatnymi oraz innymi podmiotami poszukującymi profesjonalnego kontrahenta od zaplecza gastronomicznego. Oferujemy im także pomoc w ramach transportu naszych urządzeń i zastawy stołowej, montażu, przeprowadzenia instruktażu oraz odbioru po zakończonym evencie.

Szybko, sprawnie i fachowo - wypożyczalnia sprzętu cateringowego w pomorskim

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz kontaktu wszystkich odbiorców z pomorskiego, pragnących zrealizować swój event w sposób sprawny i planowy. Gwarantujemy im konkurencyjne stawki, natychmiastową dostępność naszego asortymentu oraz profesjonalne wsparcie doradców produktowych. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych już teraz!

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.