Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna – Płońsk

Inwestycja w sprzęt gastronomiczny to wydatek sięgający nierzadko nawet kilkuset tysięcy złotych. Chcesz mieć profesjonalny piec, grill lub ekspres na swoim wydarzeniu? Jeśli organizujesz je w Płońsku, wypożyczalnia gastronomiczna MaxRent chętnie zaopatrzy Cię we wszystko, czego potrzebujesz!

Mamy bogaty asortyment, który dobraliśmy starannie, według najnowszych trendów, potrzeb klientów, ale też własnych wieloletnich doświadczeń w branży. To pozwoliło nam zgromadzić oryginalne urządzenia i akcesoria, począwszy od pokrowców na krzesła, przez bufety i fontanny, na mobilnych, samowystarczalnych kuchniach kończąc. Współpraca z nami oznacza komfort i daje ogromną oszczędność czasu.

Udana impreza plenerowa? Tylko z wypożyczalnią gastro

Imprezy plenerowe cieszą się rosnącą popularnością. Wiele osób z Płońska zagląda do gastro wypożyczalni przed planowanym eventem w ogrodzie lub na tarasie. Każdy z nich ma swój urok – większy, gdy odbywa się pod gołym niebem lub w namiocie. Luz, swobodna atmosfera, a także wizja oszczędności są tym, co napędza do podejmowania takich decyzji w kontekście planowania przyjęć komunijnych, urodzin, a nawet wesel.

Jako wypożyczalnia sprzętu cateringowego obsługujemy też eventy o charakterze biznesowym. Wspieramy hotele, restauracje w obsłudze przyjęć odbywających się poza lokalami. Naszą ofertą zainteresują się także właściciele obiektów sezonowych, prowadzących gastronomię np. latem, podczas koncertów itd.

Jako doświadczona wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego oferuje pomoc w ramach wypożyczania elementów zastawy stołowej i przyrządów kuchennych: 

Wypożyczalnia cateringowa – wsparcie dla Twojego biznesu

Wynajem na elastycznych warunkach jest tym, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze oraz czas. Nie musisz kupować drogich sprzętów, profesjonalnych maszyn ani urządzeń – możesz je wynająć.

W gastro wypożyczalni blisko Płońska czekają na Ciebie pojedyncze sprzęty – piece konwekcyjne, grille czy wędzarnie, jak również samowystarczalne kuchnie. Chętnie zadbamy też o oprawę estetyczną eventu, dostarczając obrusy, pokrowce na krzesła, szkło, talerze i sztućce. Zapraszamy!

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.