Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna – Płock

Niewystarczająca ilość sprzętu do podjęcia kulinarnego wyzwania? A może niespodziewana awaria kuchni przed ważnym eventem? Bez względu na powód, możesz liczyć na wsparcie naszej wypożyczalni gastronomicznej, która działa m.in. w Płocku.

Dostarczamy profesjonalny sprzęt wraz z meblami i akcesoriami do serwowania potraw. Dopasowujemy indywidualnie ofertę do Twoich potrzeb. Okres najmu jest elastyczny, krótko- lub długoterminowy, co pozwala Ci swobodnie decydować o tym, jak długo będziesz korzystać z naszego asortymentu.

Dlaczego warto wynająć sprzęt z wypożyczalni gastro?

Zakup czy wynajem? To pytanie zadaje sobie wiele osób działających w branży gastronomicznej. My nie mamy wątpliwości, że w wielu uzasadnionych przypadkach to właśnie ta druga opcja zasługuje na uwagę.

Zachęcamy do współpracy z wypożyczalnią gastronomiczną z uwagi na:

  • elastyczność oferty i dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb najemcy – niezależnie od tego, czy potrzebujesz sprzętu na jeden dzień czy kilka tygodni, jesteśmy gotowi go do Ciebie dostarczyć,
  • konkurencyjne ceny, które pozwalają na optymalizację wydatków ponoszonych z tytułu organizacji eventu,
  • indywidualne podejście – kompleksowa obsługa z doradztwem, wsparciem przy organizacji transportu, montażu oraz szkoleniem z obsługi sprzętu.

Odpowiednie zaplecze kulinarne jest niezbędnym elementem każdej imprezy. Na jego wyposażenie mogą składać się piece czy grille, ale też samodzielne, niezależne kuchnie polowe. Mają one wszystkie przyłącza i zbiorniki na wodę, dzięki czemu skorzystasz z nich nawet w plenerze.

Jako doświadczona wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego oferuje pomoc w ramach wypożyczania elementów zastawy stołowej i przyrządów kuchennych: 

Zaufana wypożyczalnia sprzętu cateringowego w Płocku

Działająca w okolicach Płocka wypożyczalnia gastronomiczna to nie tylko miejsce, gdzie znajdziesz doskonały sprzęt gastronomiczny. Jesteśmy Twoim partnerem przy organizacji imprez. Wspieramy Cię, aby te wydarzenia okazały się przyjemne, a nie stresujące. Sprawny i nowoczesny sprzęt, ze wszystkimi efektownymi dodatkami jest tego gwarancją. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.