Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna – Ostrów Mazowiecka

Kiedy potrzebujesz profesjonalnych sprzętów, mebli czy akcesoriów do organizacji imprezy poza lokalem, odwiedź naszą wypożyczalnię gastro. Ostrów Mazowiecka jest jednym z obsługiwanych przez nas obszarów, gdzie dostarczamy piece, termosy, podgrzewacze i wiele innych. To urządzenia niezbędne do przyrządzania, ale też wydawania potraw. Bez względu na to, czy zamierzasz transportować gotowe dania z lokalu, czy przyrządzać je na miejscu, „pod chmurką” – możesz na nas liczyć!

Doradzamy klientom na etapie wybierania sprzętu gastronomicznego. W wypożyczalni cateringowej jest wszystko, czego możesz potrzebować – od drobnych akcesoriów, przez meble, aż po zaawansowane urządzenia o dużej mocy i wydajności. To oznacza jedno – możliwość obsłużenia każdej imprezy, bez względu na jej rozmach.

Doskonale zaopatrzona wypożyczalnia cateringowa

Impreza w Ostrowi Mazowieckiej? Wypożyczalnia gastro zaprasza

Cieszymy się, mogąc dostarczać sprzęt naszym klientom z wielu branż – restauratorom, hotelarzom, właścicielom sezonowych barów czy ogródków. Ale w tym gronie nie brakuje też osób prywatnych. Zauważamy, że bardzo chętnie organizują one przyjęcia komunijne, wesela czy jubileusze na terenie własnego ogrodu. Jeśli tylko dysponują dobrym sprzętem z gastro wypożyczalni, jesteśmy pewni, że każda z imprez będzie udana i zakończy się sukcesem!

Dlaczego lepiej wynająć sprzęt z wypożyczalni cateringowej niż np. kupić go? To proste – ta opcja jest bardziej elastyczna i ekonomiczna. Zapłacisz znacznie mniej, a zyskasz profesjonalne, pełnowartościowe urządzenia. To również ciekawa alternatywa dla imprez w lokalach, których ceny dzisiaj oscylują wokół kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych za jeden wieczór!

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.