Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna Olsztyn. Najlepsza wypożyczalnia cateringowa w warmińsko-mazurskim

W naszej ofercie znajdą Państwo najlepszej klasy sprzęty gastronomiczne i cateringowe, przeznaczone do wykorzystania podczas eventów o różnym przebiegu i ilości uczestników. Wybraliśmy wyłącznie urządzenia trwałe, solidnie wykonane i wytrzymałe, gwarantujące niezawodne działanie przez cały czas ich wykorzystania. Nadają się do organizacji eventów w pomieszczeniach zamkniętych i „pod chmurką”, niezależnie od panujących warunków. Gwarantujemy, że przeprowadzane z ich pomocą wydarzenia przebiegną sprawnie i planowo, a ich goście będą w pełni zadowoleni z oferty gastronomicznej.

Jako wypożyczalnia cateringowe kierujemy naszą ofertę do szerokiego grona odbiorców – osób prywatnych, agencji eventowych, firm ślubnych oraz przedsiębiorców innych branż. Oferujemy im pomoc w ramach doradztwa, skompletowania wszystkich potrzebnych sprzętów, transportu oraz montażu w miejscu realizacji eventu. Pomagamy w przeszkoleniu pracowników obsługujących nasze sprzęty, gwarantując ich bezpieczne i w pełni sprawne działanie. Każde otrzymane zlecenie poddajemy indywidualnej analizie i wycenie, na podstawie której mogą Państwo podjąć decyzję o współpracy z naszą wypożyczalnią gastronomiczną.

Szybko, sprawnie i fachowo - wypożyczalnia sprzętu cateringowego w Olsztynie

Wszystkie oferowane sprzęty sprawne i gotowe do transportu pod wskazany przez Klientów adres. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich odbiorców z Olsztyna i okolic, pragnących wypożyczyć profesjonalny sprzęt gastronomiczny lub cateringowy na czas realizacji wydarzenia. Nasza gastro wypożyczalnia jest do Państwa dyspozycji już teraz!

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.