Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna – Marki

Chcesz rozszerzyć ofertę swojej restauracji i zacząć organizować imprezy plenerowe? A może prowadzisz firmę cateringową, która dostarcza klientom gotowe potrawy na przyjęcia firmowe oraz rodzinne? Doskonale się składa, bo nasza wypożyczalnia gastronomiczna powstała po to, aby wspierać tego typu przedsięwzięcia w Markach i okolicy.

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia w branży, zrodziła się gastro wypożyczalnia o bardzo bogatym asortymencie. Na ten moment to setki produktów – od tekstyliów, przez meble, aż po profesjonalne sprzęty kuchenne. Wypożyczalnia gastronomiczna da Ci wszystko to, czego potrzebujesz, aby Twoje wydarzenie odniosło sukces!

Wynajmij zamiast kupować – oferta gastro wypożyczalni niedaleko Marek

Siedziba wypożyczalni sprzętu cateringowego mieści się w stolicy, ale Marki są obszarem, który obsługujemy. W ramach oferty nie tylko udostępniamy Ci potrzebne urządzenia wraz z dodatkami, ale też transportujemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Doradzamy przy tym – co konkretnie wybrać, czego będziesz potrzebować, jak również szkolimy z obsługi wybranych sprzętów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie naszym klientom – hotelom, restauracjom, osobom prywatnym i firmom cateringowym. Z nimi współpracujemy najczęściej.

Jako doświadczona wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego oferuje pomoc w ramach wypożyczania elementów zastawy stołowej i przyrządów kuchennych: 

i wiele więcej. Koniecznie zadzwoń do nas lub napisz, jeśli szukasz konkretnego sprzętu. Jest duża szansa, że czeka on na Ciebie w wypożyczalni gastro.

Twoja wypożyczalnia cateringowa – wsparcie w obsłudze imprez

Z doświadczenia wiemy, jak wymagające jest organizowanie imprez plenerowych – firmowych oraz rodzinnych. Z radością udostępniamy Ci w pełni sprawne, nowoczesne i ładnie prezentujące się urządzenia, akcesoria, dodatki. W wypożyczalni sprzętu gastronomicznego znajdziesz rozwiązania, które znacznie ułatwią przygotowanie, jak i obsługę nawet dużego eventu. 

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.