Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna – Maków Mazowiecki

Szukasz wypożyczalni gastronomicznej obsługującej Maków Mazowiecki i okolice? Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w organizacji imprez – MaxRent jest do Twoich usług!

Podejmujemy się zaopatrzenia w sprzęt oraz akcesoria klientów ze wszystkich branż, w tym restauratorów, hotelarzy, organizatorów imprez plenerowych. Możemy też pomóc w zorganizowaniu przyjęcia „pod chmurką” w Twoim ogrodzie. W zależności od potrzeb, oferujemy pojedyncze sprzęty, ale też całe mobile i samowystarczalne kuchnie. Mają one przyłącza elektryczno-gazowe i zbiorniki na czystą oraz brudną wodę. Koniecznie sprawdź tę i pozostałe pozycje z oferty. Przekonaj się, że wypożyczalnia gastro to Twój zaufany partner, na którym możesz polegać w biznesie.

Kompleksowa obsługa w wypożyczalni cateringowej

Jako wypożyczalnia cateringowa oferujemy szeroki wybór sprzętu gastronomicznego i cateringowego, który pomoże Ci w przygotowaniu i obsłudze wydarzenia. To nie tylko piece, ekspresy do kawy czy warniki do wody, ale też talerze, sztućce i pokrowce na krzesła. Wszystko, czego potrzebujesz, aby wzbudzić zachwyt swoich gości i zapaść w ich pamięć na dłużej.

Nie wiesz dokładnie, czego potrzebujesz? Chętnie włączymy się w planowanie Twojego eventu, pikniku, imprezy rodzinnej lub firmowej. Mamy wszystko, co potrzebne, aby umożliwić Ci realizowanie menu zgodnie z planem i wydawanie dań sprawnie oraz szybko. Jeśli zdecydujesz się dostarczać na miejsce wydarzenia gotowe potrawy, dzięki termosom, bufetom i podgrzewaczom zachowają one swoją idealną temperaturę.

Jako doświadczona wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego oferuje pomoc w ramach wypożyczania elementów zastawy stołowej i przyrządów kuchennych: 

Najlepszy sprzęt prosto z wypożyczalni sprzętu cateringowego

Nie ważne, czy planujesz wydarzenie wewnątrz czy na zewnątrz w Makowie Mazowieckim, nasza wypożyczalnia cateringowa w Makowie Mazowieckim je obsłuży. Zapewniamy również transport. To wszystko sprawia, że wynajem jest bardziej elastycznym i ekonomicznym rozwiązaniem niż zakup. Przekonaj się o tym osobiście, a jeśli masz jakiekolwiek pytania już teraz zachęcamy do kontaktu z nami!

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.