Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Kraków

Co jest potrzebne by zorganizować idealne przyjęcie lub wielkie wydarzenie, które przyciągnie tłumy? Przede wszystkim – dobry sprzęt! Wiemy, że nie każdy z nas może sobie na niego pozwolić, dlatego też stworzyliśmy wyjątkowe miejsce – wypożyczalnię sprzętu gastronomicznego. Dzięki nam każda impreza – wesele, biesiada, konferencja prasowa, jak i po prostu pokaz kulinarny będą na wyciągnięcie ręki!

W naszej ofercie gastro wypożyczalni znajdą państwo zarówno stoły, krzesła, jak i kuchnie, lodówki oraz pełną zastawę dopasowaną do okoliczności oraz potrzeb. Wiemy też, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego nasza wypożyczalnia gastronomiczna posiada także bieliznę stołową, bufety oraz niesamowite dodatki, do których zaliczają się także fontanny.

Wypożyczalnia cateringowa Kraków

Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, ale z gastro wypożyczalni możesz skorzystać również w Krakowie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz! Wypożyczalnia cateringowa Maxrent zapewnia pełne wyposażenie, zaczynając od zaplecza gastronomicznego, na pełnej zastawie stołowej kończąc.

Posiadamy różnorodny sprzęt oraz zastawę, dzięki czemu bez problemu dopasujesz ją do każdego rodzaju przyjęcia i imprezy. Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego to elegancka porcelana, przepiękne szklanki i filiżanki, duży ekspres, który zapewni stały dopływ kawy, ale też i delikatne naczynia idealne na przekąski. Nie zabraknie też rollbarów oraz ław piwnych, które idealnie sprawdzą się podczas letniego festiwalu.

Dostosowana do twoich potrzeb wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wypożyczalni cateringowej w Krakowie. Przygotowaliśmy dla państwa doskonały sprzęt, a także dodatki, które doskonale podkreślą charakter imprezy. Posiadamy zarówno eleganckie nakrycia stołów, jak i te nieco mniej pretensjonalne, które sprawdzą się podczas plenerowej biesiady.

Dlaczego warto skorzystać z naszej gastro wypożyczalni? Bowiem z nami każde przyjęcie będzie wyjątkowe! Różnorodność sprzętu, a także dodatków sprawi, że każdy z naszych klientów znajdzie tu coś dla siebie!

Szeroka oferta gastro wypożyczalni obejmuje między innymi:

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.