Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie Atrakcyjne ceny MaxRent Sprawdź ofertę Wieloletnie doświadczenie
wedding table set for dinner
Black plate on textured black background. Top view. Copy space
bg

Popularne produkty

kategorie

  • Porcelana
  • Szkło
  • Sztućce
  • Stoły i krzesła

DOSKONAŁY WYBÓR

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę naszej wypożyczalni sprzętu, z której mogą skorzystać restauracje, hotele, firmy cateringowe oraz osoby prywatne. Posiadamy sprzęt pozwalający na organizację biesiad, pikników, wesel, przerw kawowych, eventów oraz różnorodnych przyjęć okolicznościowych.

Wypożyczalnia gastronomiczna – Ciechanów

Marzysz o urządzeniu niezapomnianego wydarzenia kulinarnego? Szukasz profesjonalnego sprzętu, dzięki któremu będziesz gotował w plenerze tak, jak w restauracyjnej kuchni? Wypożyczalnia gastronomiczna blisko Ciechanowa to miejsce, gdzie Twoje plany nabiorą realnych kształtów.

MaxRent to doskonale zaopatrzona wypożyczalnia gastro, która oferuje bogaty asortyment wysokiej jakości sprzętu. Markowe piece, efektowne fontanny, bufety do serwowania dań na ciepło i zimno – to tylko niewielki ułamek tego, co posiadamy. Udostępniamy Ci wymienione urządzenia na atrakcyjnych warunkach cenowych. Umożliwiamy wynajem na krótki lub długi okres, na tak długo, jak tego potrzebujesz.

Doskonale zaopatrzona wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

Mamy wieloletnie doświadczenie w gastronomii, dlatego rozumiemy, czego możesz potrzebować do organizacji eventu kulinarnego. Jeśli Twoja impreza rodzinna lub firmowa zakłada poczęstunek, szwedzki stół lub wręcz elegancki obiad dla uczestników, zadzwoń do nas.

Jako doświadczona wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego oferuje pomoc w ramach wypożyczania elementów zastawy stołowej i przyrządów kuchennych: 

Skorzystaj z elastycznych warunków najmu w gastro wypożyczalni

Chcemy, aby organizacja Twojego wydarzenia była łatwa i bezproblemowa. Dlatego wypożyczalnia gastronomiczna działająca m.in. w Ciechanowie oferuje Ci doskonały sprzęt na atrakcyjnych, elastycznych warunkach najmu. Z łatwością dopasujesz je do swoich konkretnych potrzeb w danej chwili. Oczywiście służymy Ci naszym wsparciem merytorycznym – możesz liczyć na pomoc w doborze sprzętu, transporcie, montażu oraz szkoleniu z obsługi.

Kompleksowa obsługa

Profesjonalnie wspomagamy firmy cateringowe oraz klientów indywidualnych w organizacji imprez, eventów i bankietów.

Wieloletnie doświadczenie

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby zapewnić Państwu wyśmienitych doznań.

Atrakcyjne ceny

Dzięki stabilnej i silnej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zawsze atrakcyjne ceny.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz asortymentu zapewni Państwu komfort wyboru.